Ploty na klíč

Je zcela přirozené, že každý majitel si chce svůj pozemek ohraničit plotem. Ten přece jenom představuje určitý fyzický mezník a zároveň poskytuje jistou dávku ochrany a soukromí.
Současný trh nabízí bohatý výběr z různých typů plotů, také z různých materiálů a provedení. Stačí si jen vybrat ten správný pro váš pozemek.

Ptáte se proč plot zrovna od nás?

Naše společnost Petr Blažek se pohybuje v oblasti dodávek plotů na klíč již mnoho let. Během této doby jsme získali cenné informace a bohatou praxi, díky nímž jsme vám schopni a připraveni nabídnout skutečně různorodý seznam plotových variací.

Díky našim kapacitám jsme schopni plně pokrýt vaši poptávku. Jsme připravena nabídnout vám mnoho řešení a různých způsobů oplocení vašeho pozemku.

Realizujeme betonové ploty, dřevěné ploty, ploty ocelové, ploty hliníkové, plastové nebo ploty z pletiva. Pletivové ploty dodáváme v povrchové úpravě pozink nebo zinkované + poplastované PVC se sloupky žárově zinkovanými s komaxitovou pálenou barvou – odstín zelená RAL 6005. Na objednávku vám dodáme i jiný barevný odstín.
Ploty na klíč montujeme z materiálů, u nichž garantujeme dlouhodobou životnost a minimální nároky na údržbu.

S námi máte jistotu kvalitního servisu podpořeného rychlou realizací za příznivé ceny. Navíc, naší velikou benefitou je systematičnost prací, dodržení předem sjednaných termínů dokončení výstavby a precizní provedení. Samozřejmostí je také záruční i pozáruční servis.

Co je tedy na vás? Od vás se pouze očekává výběr typu plotu, materiálu, výšky a barvy. Vše ostatní můžete nechat na nás.
Rádi vám také poradíme s výběrem toho správného typu oplocení vašeho pozemku. Máme pro vás připraveno několik návrhů plotů a také seznam již zrealizovaných zakázek.

Hledáte plot na klíč, který vám vydrží na celý život? Potom kontaktujte nás pomocí těchto údajů:
Email: petr@petrblazek.cz
Tel.: +420 777 593 531

Recenze zákazníků

Komunikace naprosto skvělá, vše proběhlo dle mých představ. Všichni obdivují nyní náš plot.
Martina Nováková

V případě zájmu nám napište.