Brány

Brány, posuvné brány, vjezdové brány

Praktickým doplňkem každého ohraničeného domu nebo jiného objektu jsou brány. Pro doplnění komplexního balíčku, který nabízíme svým klientům, jsme do našeho seznamu služeb zařadili také montáž posuvných vjezdových bran.

Díky kvalitním materiálům, precizního zpracování a moderním technologiím jsme schopni nabídnout vám vysokou kvalitu a maximální spolehlivost brány. Díky pevné a vysoce stabilní konstrukci vám dokážeme garantovat vysokou bezpečnost celého systému.

Typy brán a jejich variace

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, snažíme se o zpracování zakázky takovým způsobem, aby plně vyhovovala konkrétním možnostem a charakteru vjezdu.
Rám brány tvoří ocelový jekl s dřevěnou,plastovou či ocelovou výplní ve zvoleném dekoru.

Pro své klienty montujeme tyto typy vjezdových bran:

  • brány otočné dvoukřídlé
  • brány posuvné po kolejnici
  • brány samovynesené bez kolejnic

Otočné brány dvoukřídlé

Jedná se o klasický systém brány, který vyžaduje prostor směrem do pozemku pro možnost plného otevření a naopak je tento typ vjezdové brány vhodný v místech, kde není dostatek prostoru podél plotu pro odjezd posuvné brány.

Posuvné brány po kolejnici

Posuvné brány s kolejnicí jsou základním typem pojezdové brány. Brána odjíždí na ložiskových kolech podél plotu, oproti samovynesené bráně vyžaduje pečlivější údržbu v zimním období (vymetení sněhu a zmrazků od kolejnice), která je vyvážena menším přesahem mimo průjezdní prostor a nižší cenou.

Samovynesené brány bez kolejnice

Jejich nejvhodnější využití je na těch místech, kde není dostatek prostoru pro klasické křídlové otevírání brány a naopak dostatek prostoru podél plotu pro odjetí brány. Samonosná posuvná brána má logické menší nároky na údržbu, než posuvná brána po kolejnici, jelikož je kotvena do dvou bezúdržbových ložiskových vozíků mimo průjezdní prostor brány. Samovynesené brány bez kolejnice jsou vhodné také tam, kde je již položena dlažba, jelikož montáž kolejnice by znamenalo větší stavební zásah do dlažby.

Naše společnost Petr Blažek umí pro vás zrealizovat brány přesně podle vašich představ a přání. Součástí našich prací je také osazení brányelektrickými pohony na dálkové ovládání.

Na objednávku dodáváme taktéž brány a výplně z hliníku nebo kovářských prvků.
Pro vedení a kotvení bran používáme značkové kování Roling Systém.
Pro samočinné otvírání a zavírání bran na dálkové ovládání dodáváme motory značky CAME a BFT.

Recenze zákazníků

Komunikace naprosto skvělá, vše proběhlo dle mých představ. Všichni obdivují nyní náš plot.
Martina Nováková

V případě zájmu nám napište.