Dlažby

Zámková dlažba

Je jedním z nejlepších řešení při rozhodování jak upravit plochu před rodinným domem, zpevnit např. příjezdovou cestu, nebo jinou velkou plochu, vybudovat parkoviště, terasu či chodník.

Zámkovou dlažbu lze také využít při vybudování náměstí nebo parkoviště u velkých nákupních center, bezbariérový přechod nebo venkovní schody. Zámková dlažba má mnoho výhod, mezi které patří její vysoká funkčnost, velmi moderní a estetický vzhled, snadná údržba a v neposlední řadě její dlouhodobá životnost. Pokládka zámkové dlažby je velmi rychlá a nevyžaduje žádné složité technologické nebo chemické procesy (např. schnutí materiálů apod ).

Pokládka zámkové dlažby

Zámková dlažba se skládá z jednotlivých kamenů vyrobených z betonu. Tyto kameny mají různý tvar, barvu a povrch . Betonové kameny při pokládce pokládáme do štěrkového lože ohraničeného příslušným druhem obrubníku nebo palisády. Tyto kameny pak tvoří jakkoliv velkou, zákazníkem požadovanou plochu.

 

Naše firma provádí na přání zákazníka kompletní pokládku zámkové dlažby. Nejprve spolu se zákazníkem vybereme nejvhodnější dlažbu, její tvar a velikost pro daný účel. Poté vyměříme plochu pro pokládku a provedeme skrývku zeminy v příslušné hloubce a nivelitě pro odvedení dešťové vody. Následně provedeme zhutněné štěrkové lože ve skladbě dle předpisů pro pojezdové či pochozí plochy. Nakonec se provádí pokládka zámkové dlažbydo ložné vrstvy štěrku s přehutněním dlažby a zapískováním spár. 

Nabízíme výrobky českých firem BEST a SEMMELROCK – COLORBETON. Výrobky firmy BEST jsou od r.2011 opatřeny nově vyvinutou trvalou impregnací QSAVE, která zamezuje nasákavosti vody do betonové dlažby a výrazně omezuje ulpívání nečistot na jejím povrchu. Na zakázky provedené z těchto materiálů poskytujeme záruku 36 měsíců. Na přání zákazníka dodáváme také zámkové dlažby jiných výrobců se standartní zárukou. Zámkovou dlažbu pokládáme dle předpisů daných výrobcem materiálů a dle všech platných norem.
Jsme certifikovaná montážní firma největšího českého výrobce firmy BEST a.s. Tato firma vyrábí dlažby, plotové tvarovky a prvky zahradní architektury – viz. www.best.info.

Recenze zákazníků

Komunikace naprosto skvělá, vše proběhlo dle mých představ. Všichni obdivují nyní náš plot.
Martina Nováková

V případě zájmu nám napište.