Ploty

Ploty na klíč

Dřevěné ploty

Hliníkové ploty

Ploty a stavba plotů

Hlavním důvodem pro stavbu plotu je z velké části ochrana majetku a přesné vymezení vašeho soukromí..
Protože současná nabídka trhu s ploty nabízí nespočet krásných a zajímavých variant, plní dnes plot také funkci estetickou. Prohlédněte si fotografie našich realizací a posuďte sami.

Ploty a s nimi spojené služby

Dodáváme oplocení na klíč. Provádíme veškeré činnosti, které jsou spojené s výstavbou vašeho plotu – zaměříme pozemek, vypracujeme pro vás návrh a vše zrealizujeme včetně bran s elektrickými pohony na dálkové ovládání. Pro podezdívky a pilíře používáme štípaný beton KB Blok, Pressbeton, Semmelrock, Best, KWR, zdivo z lícových cihel a mnohé další.

Výplně plotových polí a bran si můžete vybrat z široké škály materiálů, kterými je dřevo, ocel, hliník, plast či pletivo v rámu v mnoha variantách a dekorech.
Pletivové ploty dodáváme v povrchové úpravě pozink nebo zinkované + poplastované PVC se sloupky žárově zinkovanými s komaxitovou pálenou barvou – odstín zelená RAL 6005.

Betonové ploty

Součástí portfolia našich ucelených dodávek je také výstavba betonových plotů.
Tento typ plotů je velmi odolný vůči nepříznivým klimatickým podmínkám. Betonové ploty dokážou krásně dotvářet příjemný estetický dojem z celého objektu a navíc vám poskytují mnohem větší soukromí, než tomu je tak například u pletivových plotů.

Díky neustálým inovacím výrobců může výstavba betonového plotu probíhat na profesionální úrovni, kdy jednotlivé komponenty betonových plotů do sebe zapadají na principu „skládačky“ bez nutnosti amatérských improvizací. K tomu je samozřejmě nutné znát jak a kde správný komponent použít, což vám naše společnost zaručí díky neustálému proškolování našich pracovníků.

S naší společností si můžete ohraničit svůj pozemek moderními ploty za příznivé ceny. Využijte našeho plného servisu a obraťte se na nás s vašimi požadavky a přáním. Budeme rádi, stanete-li se také vy našim spokojeným zákazníkem.

Recenze zákazníků

Komunikace naprosto skvělá, vše proběhlo dle mých představ. Všichni obdivují nyní náš plot.
Martina Nováková

V případě zájmu nám napište.